Wykaz pracowników Urzędu Miasta Löbau

Odpowiedzi na pytania ogólne można uzyskać pod numerem telefonu: 03585 450-0 lub wysyłając e-mail: info@loebau.de

Dyrektor Departamentu

Eva Mentele

Altmarkt 1, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-110
Fax: 03585 450-496
E-Mail: eva.mentele@loebau.de

Administracja ogólna

Kornelia Moser

Altmarkt 1, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-112
Fax: 03585 450-496
E-Mail: kornelia.moser@loebau.de

Public Relations

Marcus Scholz

Altmarkt 1, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-111
Fax: 03585 450-496
E-Mail: marcus.scholz@loebau.de

Turystyka

Kerstin Schöbel | Kierownik Wydziału

Altmarkt 1, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-350
Fax: 03585 450-359
E-Mail: kerstin.schoebel@loebau.de

Biuro Rady Miasta

Cornele Rönsch

Altmarkt 1, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-116
Fax: 03585 450-496
E-Mail: cornele.roensch@loebau.de

Kulturzentr. Johanniskirche

Annerose Schmidt

Johannisplatz 6/8, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-351
Fax:
E-Mail: annerose.schmidt@loebau.de

Biuro Obywatelskie Lawalde

Susanne Däubner-Storch

Rud.-Breitsch.-Siedl. 6, 02708 Lawalde
Telefon: 03585 4745-10
Fax: 03585 4745-13
E-Mail: touristinfo.lawalde@t-online.de

Biuro Obywatelskie Rosenbach

Christiane Ullrich

Steinbergstraße 1, 02708 Rosenbach
Telefon: 03585 832703
Fax: 03585 862524
E-Mail: info@gemeinde-rosenbach.de

Biuro Obywat. Großschweidnitz

Petra Gehler

E.-Thälm.-Str. 63, 02708 Großschweidnitz
Telefon: 03585 832667
Fax: 03585 452741
E-Mail: grossschweidnitz@t-online.de

Recepcja

Centrala

Altmarkt 1, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-0
Fax:
E-Mail: www.info@loebau.de

Dyrektor Departamentu

Guido Storch

Altmarkt 1, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-454
Fax: 03585 450-491
E-Mail: guido.storch@loebau.de

Wydział Personalny

Nico Kahlert / Kierownik Wydziału

Altmarkt 1, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-250
Fax: 03585 450-450
E-Mail: nico.kahlert@loebau.de

Dzieci|Młodzież|Stowarzyszenia

Nico Kahlert | Kierownik Wydziału

Altmarkt 1, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-250
Fax: 03585 450-450
E-Mail: nico.kahlert@loebau.de

Urząd meldunkowy

Sebastian Jäger / Kierownik Wydziału

Johannisstraße 1a, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-334
Fax: 03585 450-339
E-Mail: meldeamt@loebau.de

Urząd stanu cywilnego

Sebastian Jäger | Kierownik Wydziału

Johannisstraße 1a, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-333
Fax: 03585 450-152
E-Mail: standesamt@loebau.de

Porządek|Biuro rzeczy znalezionych

Alexandra Eichler | Kierownik Wydziału

Altmarkt 17, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-310
Fax: 03585 450-302
E-Mail: ordnungsamt@loebau.de

Biuro Handlowe

Jens-Uwe Klein

Altmarkt 17, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-316
Fax: 03585 450-302
E-Mail: gewerbeamt@loebau.de

Muzeum Miejskie

Dr. Corinna Wandt | Kierownik Wydziału

Johannisstraße 3|5, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-376
Fax: 03585 450-293
E-Mail: stadtmuseum@loebau.de

Archiwum Miejskie

Dr. Corinna Wandt / Kierownik Wydziału

Johannisstraße 1a, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-376
Fax: 03585 450-371
E-Mail: stadtarchiv@loebau.de

Obrona cywilna i ppoż.

Annett Däubner-Klein

Altmarkt 17, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-317
Fax: 03585 450-495
E-Mail: feuerwehr@loebau.de

Wydział Ruchu Drogowego

Heiko Biernoth

Altmarkt 17, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-321
Fax: 03585 450-494
E-Mail: strassenverkehrsbehoerde@loebau.de

Koordynatorka Programów ESF

Alina Altmann

Altmarkt 1, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-252
Fax: 03585 450-450
E-Mail: alina.altmann@loebau.de

Dyrektor Departamentu

Holm Belger

Johannisstraße 1a, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-200
Fax: 03585 450-293
E-Mail: holm.belger@loebau.de

Budżet

Alexander Graf

Johannisstraße 1a, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-210
Fax: 03585 450-293
E-Mail: alexander.graf@loebau.de

Środki trwałe

Kathleen Hepper

Johannisstraße 1a, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-211
Fax: 03585 450-293
E-Mail: kathleen.hepper@loebau.de

Kasa miejska

Antje Lehmann | Kierownik Wydziału

Johannisstraße 1a, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-224
Fax: 03585 450-293
E-Mail: antje.lehmann@loebau.de

Rachunkowość biznesowa

Kathrin Hambach

Johannisstraße 1a, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-244
Fax: 03585 450-293
E-Mail: kathrin.hambach@loebau.de

Egzekucja administracyjna

Natalja Schlagehan

Johannisstraße 1a, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-222
Fax: 03585 450-293
E-Mail: natalja.schlagehan@loebau.de

Administratorzy Systemów IT

Volker Heinrich | Lars Gumbert

Johannisstraße 1a, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-113
Fax: 03585 450-490
E-Mail: volker.heinrich@loebau.de

Podatki

Ines Schumann

Johannisstraße 1a, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-230
Fax: 03585 450-293
E-Mail: ines.schumann@loebau.de

Dyrektor Departamentu

Albrecht Gubsch

Johannisstraße 1a, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-401
Fax: 03585 450-402
E-Mail: albrecht.gubsch@loebau.de

Budow. naziemne i podziemne

Karmen Fleischer

Johannisstraße 1a, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-441
Fax: 03585 450-402
E-Mail: karmen.fleischer@loebau.de

Nieruchomości

Carolin Walter

Johannisstraße 1a, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-245
Fax: 03585 450-492
E-Mail: carolin.walter@loebau.de

Lasy miejskie

Lars Morgenstern | Kierownik Wydziału

Johannisstraße 1a, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-430
Fax: 03585 450-492
E-Mail: lars.morgenstern@loebau.de

Usługi Komunalne

Christian Schneider

Martin-Luther-Straße 17a, 02708 Löbau
Telefon: 03585 482216
Fax: 03585 2199604
E-Mail: stadtbauhof@loebau.de

Basen miejski

Michael Queißer

Vorwerkstraße 1-3, 02708 Löbau
Telefon: 03585 4137855
Fax: 03585 4137856
E-Mail: herrmannbad@loebau.de

Sędzia Pokoju

Pani Woithe

Altmarkt 17, 02708 Löbau
Telefon: -
Fax: -
E-Mail: schiedsstelle@loebau.info

Foto Ansprechpartner Stadt Löbau - Nadburmistrz Dietmar Buchholz

Nadburmistrz

Dietmar Buchholz

Altmarkt 1, 02708 Löbau
Telefon: 03585 450-451
Fax: 03585 450-450
E-Mail: oberbuergermeister@loebau.de

Seite teilen:
Facebook Twitter

Stadtwerke Löbau Logo - Partner der Stadt Löbau
Messepark Löbau Logo - Partner der Stadt Löbau
WOBAU Logo - Partner der Stadt Löbau